Výzva číslo 2 s úctyhodným rekordom!

05.04.2017 - V našej akadémii to žije neustále! Aby sme nedali šancu náznakom stereotypných tréningov, čas od času vymyslíme súťažnú výzvu, s ktorou sa môžu popasovať všetci hráči akadémie, no uspejú len tí najšikovnejší.

Minulý rok bola vyhlásená historicky prvá výzva, ktorá spočívala v driblovaní loptičky pomedzi kužele nedominantnou rukou a musíme konštatovať, že ju zvládlo len zopár najšikovnejších.

Počas marca sa všetci snažili čo najlepšie obstáť v druhej výzve. Jej úlohou boli odpali loptičiek s maximálne jedným dopadom na našej novej tréningovej pomôcke - vracači loptičiek. Uspieť mohol len ten, kto pochopil celú mechaniku tejto obludy a nenechal sa ňou zastrašiť.

Najlepšie si s výzvou s prehľadom poradil hráč zeleného levelu Adam Preisinger, ktorý spravil až neuveriteľných 180 odpalov a môže sa tešiť na bohatú Apollákovú odmenu. S výraznou stratou skončil na druhom mieste Adamko Kurčík so 114 odpalmi a na treťom mieste Oleh Kharpach, ktorému sa loptičku podarilo bez chyby odpáliť 71-krát.

Ďalšia výzva môže prísť kedykoľvek, buďte pripravení!

+421 948 475 076 / info@apollotenis.sk
Vezmite raketu a nepremeškajte svoju šancu, tešíme sa na Vás!
Pridaj sa do akadémie
Vyber si svoj program
© Apollo Academy, o.z.