Druhý Apollo Grandslam za nami!

17.06.2018 - V poradí druhý tohtoročný Grandslam sa uskutočnil v areáli tenisového klubu Trnávka. Účasť hráčov na turnaji bola opäť dobrá a detičky súťažili vo všetkých vekových kategóriách.

Turnaj prebiehal vo výbornej atmosfére, všetci hráči boli za svoju aktivitu odmenení diplomami a tí najlepší vo svojich kategóriách získali medaile.

Ako býva na Apollo Grandslamoch zvykom, opäť medzi nás zavítal známy hosť. Tentokrát to bola tenistka Chantal Škamlová. Detičky sa potešili autogramiáde a dokonca tenisovému zápasu - všetci proti Chantal :) Nakoniec súboj skončil nerozhodne :). Po zápasoch nasledovala obľúbená tombola, kde si všetci prišli na svoje a vyhrali niektorú zo zaujímavých cien. Nasledovala ešte spoločná fotka a hurááá domov.

Zažili sme jeden z ďalších skvelých tenisových dní. Ďakujeme všetkým rodičom, hráčom, trénerom a rozhodcom za skvelú organizáciu, sympatickej Chantal Škamlovej za návštevu a tešíme sa na najbližší Apollo Grandslam, ktorý nás čaká začiatkom novembra.