Nový školský rok sa blíži

20.08.2018 - Letné prázdniny sa nám už pomaly blížia ku koncu a preto sa aj naša akadémia dôkladne pripravuje na začiatok nového školského roka. Prvé tréningy začínajú od 3.9.2018 podľa pôvodného rozpisu letnej sezóny. Taktiež sme pre detičky pripravili nové prekvapenia.

Od septembra sa môžete tešiť na nového maskota akadémie - Apolláka. Svoju premiéru bude mať na akciách VITAL SPORT kde bude mať zastúpenie aj naša akadémia. Akcia sa uskutoční 8-9. Septembra v Decahtlon Bory a Pharos. Všetci ste vítaní.

Počas začiatku školského roka nás nájdete aj na niektorých školách kde taktiež spolu s našim tímom zavíta aj maskot Apollák, na školách budeme prezentovať ukážky tenisu a najšikovnejších neminie sladká odmena.

Spolu s Vami sa tešíme na nový školský rok a veríme, že bude minimálne tak úspešný ako ten predchádzajúci. Ani sa nenazdáme o od októbra nám začne zimná sezóna, v ktorej Vám prinesiem niekoľko nových zmien a tým sa posnažíme opäť prispieť k napredovaniu akadémie. Všetkých budeme v predstihu informovať.

+421 948 475 076 / info@apollotenis.sk
Vezmite raketu a nepremeškajte svoju šancu, tešíme sa na Vás!
Pridaj sa do akadémie
Vyber si svoj program
© Apollo Academy, o.z.