YONEX


Japonská značka ponúka spomedzi známych tenisových značiek užší sortiment, no s o to vyššou kvalitou. To dokazuje viacero popredných hráčov, ktorí sa rozhodli práve pre túto značku, ako Stan Wawrinka, Sabine Lisická, či Ana Ivanovič. Výnimočná je hlava rakiet tejto značky, miesto klasického oválu má typické hranaté kontúry. Celý sortiment tejto značky majú členovia našej akadémie k dispozícii za výhodné ceny.

Top4Sport.cz


Český distribútor obľúbenej americkej značky NIKE oblieka našich trénerov do prvotriedneho športového oblečenia.

PRO Agility - tréningové pomôcky


Internetový obchod ponúka najširší výber tréningových pomôcok vhodných na rôzne športy a na rôzne typy tréningu. Práve pomôckami od tejto spoločnosti zabezpečujeme kvalitné tréningové zázemie na tréningoch našej akadémie vo všetkých centrách.

HEAD


Rakúska značka patrí svojim sortimentom medzi tie najsilnejšie na tenisovom, ako aj lyžiarskom trhu. S raketami tejto značky už dlhé roky hráva šampión Novak Djokovič. Okrem tenisových rakiet HEAD ponúka kvalitnú obuv na antukové i hardové dvorce, kvalitné výplety, omotávky, široký výber tašiek a ďalšich doplnkov. Celý sortiment tejto značky majú členovia našej akadémie k dispozícii za výhodné ceny.

TenisovySvet.sk


Najväčší tenisový portál na Slovensku denne informuje o dianí vo svetovom, ako aj domácom tenise. Rovnako pomáha propagovať našu akadémiu Apollo a všetky udalosti, ktoré akadémia organizuje.

+421 948 475 076 / info@apollotenis.sk
Vezmite raketu a nepremeškajte svoju šancu, tešíme sa na Vás!
Pridaj sa do akadémie
Vyber si svoj program
© Apollo Academy, o.z.