Skupinový kurz - pokročilý

Ak ste už čaru tenisu podľahli dávnejšie a technicky správne ovládate základné údery (forhend, bekhend, volej, podanie), viete udržať dlhšiu výmenu a podať z hora, je čas nahlaidnuť do tajov tenisu ešte hlbšie. Nezáleží na Vašom veku či pohlaví, kvalifikovaní tréneri z tímu Apollo Tennis Academy Vám radi odovzdajú svoje skúsenosti z ich aktívnej hráčskej kariéry a rozšíria Váš herný repertoár o ďalšie údery a naučia Vás, ako prevýšiť súpera na druhej strane siete.

Počas kurzu sa naučíte

- ako sa správne rozcvičiť a predísť zraneniam
- ako technicky správne zahrať základné údery
- ako a kedy zahrať drop shot
- ako a kedy zahrať lob
- ako a kedy zahrať smeč
- ako zvýšiť razanciu a presnosť úderov
- ako pridať úderom rotáciu
- ako zvýšiť razanciu a presnosť podania
- ako zvoliť vhodný úder a ich kombináciu
- ako zlepšiť svoju kondičnú pripravenosť
- akú taktiku zvoliť proti súperovi
- ako najviac vyťažiť zo svojich predností
- ako hrať aktívne vo štvorhre

Po absolvovaní kurzu sú jeho účastníci úderovo a takticky pripravení hrať medzi sebou dlhšie zápasy vo dvojhre i vo štvorhre na celý kurt a podľa regulérnych pravidiel na 2-3 víťazné sety. Ovládajú technicky správne všetky údery, niektorí sa už môžu prihlásiť na turnaje pre rekreačných hráčov a ďalej naberať skúsenosti priamo zo zápasov. Zároveň môžu pokračovať v tréningu s trénerom v akadémii vrámci individuálnych alebo skupinových tréningov.

Tréningový kurz počas týždňa zahŕňa 2 tréningy týždenne po 60 minút, spolu 14 tréningov, víkendový kurz 10 tréningov jedenkrát týždenne po 90 minút.

Prečo hrať tenis?

Pomôže získať strácajúcu sa telesnú kondíciu, zlepší celkovú koordináciu, sebakontrolu a schopnosť taktického myslenia. Za hodinu hrania môžte spáliť až 600 kalórií, čo je viac ako pri aerobicu alebo bicyklovaní. Pri hre posilňujete celé telo od nôh, cez brucho, hrudník, až po ramená, chrbát a ruky a tým sa dokážete zbaviť prebytočných tukov, vyformovať postavu a vyrysovať ochabnuté svaly. Navyše, je to celoročný šport, ktorý môžte hrať neobmedzene počas letnej sezóny na vonkajších kurtoch a počas zimy v krytých pevných či nafukovacích halách.

110,00 EUR
-20% 110,00 EUR (akcia platí do 10.4.)
14-hodinový tenisový kurz
Mladí certifikovaní tréneri
Bezplatné zapožičanie pomôcok
Maximálne 4 hráči v skupinke

Prihláška

Od prihlásenia sa na kurz Vás delí posledný krok. Stačí vyplniť prihlášku, vybrať termín kurzu a po jej odoslaní Vás budeme s ďalšími informáciami kontaktovať e-mailom alebo telefonicky. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na info@apollotenis.sk / +421 948 475 076.

Raketa
Meno
Dátum narodenia
E-mail
Telefón
Poznámka
+421 948 475 076 / info@apollotenis.sk
Vezmite raketu a nepremeškajte svoju šancu, tešíme sa na Vás!
Pridaj sa do akadémie
Vyber si svoj program
© Apollo Academy, o.z.