tím

Náš tím je špecializovaný v rôznych úrovniach akadémie, ktorá umožňuje optimálny rozvoj našich hráčov, od ich počiatočnej fázy až po elitnú úroveň. Naša práca je vedená vášňou pre tenis a túžbou poskytnúť našim hráčom čo najlepšie služby v prostredí, kde zažijú tímovú prácu, formovanie pevnej vôle, vytrvalosť a osobnostný športový rast.

Ján Antol
Manažér

Bohaté skúsenosti z predošlých manažérskych pozícií na Slovensku i v zahraničí teraz naplno využíva k zabezpečeniu plynulého chodu akadémie k spokojnosti jej členov. V mladosti hrával hokej, neskôr presedlal na tenis.

František Polyak
Hlavný tréner

Bývalý profesionálny tenista, reprezentant SR vo všetkých kategóriách, 6-násobný Majster Slovenska do 16, 18 rokov a mužov, hráč okruhu ATP (najvyššie 530. miesto) a víťaz 2 turnajov kategórie ITF Futures 10 000 vo dvojhre. Ako tréner pôsobil vo viacerých akadémiách doma i v zahraničí, bol hlavným trénerom 2 rakúskych klubov.

Dominika Lacková
Klubový tréner

Licencovaná trénerka, s tenisom začala odmalička, vyrastala po boku brata Lukáša - teraz slovenského reprezentanta, zúčastňovala sa rôznych juniorských turnajov.

Tomáš Valach
Klubový tréner

Bývalý profesionálny hráč aktívne hrajúci od piatich rokov, viacnásobný majster regiónu a Slovenska, odohral niekoľko medzinárodných turnajov kategórie Futures. Od ukončenia športového gymnázia sa venuje trénovaniu nádejných tenistov. Pôsobil vo viacerých kluboch, kde sa venoval od najmenších hráčov po reprezentantov.

Martin Senaj
Klubový tréner

Tenisu sa venuje odmalička, do juniorskej kategórie bol aktívnym hráčom, cestoval po domácich i zahraničných turnajoch. Neskôr sa rozhodol pre štúdium trénerstva na FTVŠ a svoje bohaté skúsenosti teraz odovzdáva členom akadémie.

Frederika Tarajová
Klubový tréner

Stále aktívna hráčka, ktorá sa pravidelne zúčastňuje domácich turnajov a medzinárodných turnajov kategórie ITF.

+421 948 475 076 / info@apollotenis.sk
Vezmite raketu a nepremeškajte svoju šancu, tešíme sa na Vás!
Pridaj sa do akadémie
Vyber si svoj program
© Apollo Academy, o.z.