tím

Náš tím je špecializovaný v rôznych úrovniach akadémie, ktorá umožňuje optimálny rozvoj našich hráčov, od ich počiatočnej fázy až po elitnú úroveň. Naša práca je vedená vášňou pre tenis a túžbou poskytnúť našim hráčom čo najlepšie služby v prostredí, kde zažijú tímovú prácu, formovanie pevnej vôle, vytrvalosť a osobnostný športový rast.

Maroš Šalka
Manažér

Bohaté skúsenosti z tenisového prostredia nadobudol predovšetkým z dlhoročného pôsobenia vo funkcii manažéra známej značky HEAD Slovensko. Momentálne sa už naplno venuje napredovaniu akadémie, komunikácii s rodičmi a starostlivosťou o našich hráčov.

František Polyak
Hlavný tréner

Bývalý profesionálny tenista, reprezentant SR vo všetkých kategóriách, 6-násobný Majster Slovenska do 16, 18 rokov a mužov, hráč okruhu ATP (najvyššie 530. miesto) a víťaz 2 turnajov kategórie ITF Futures 10 000 vo dvojhre. Ako tréner pôsobil vo viacerých akadémiách doma i v zahraničí, bol hlavným trénerom 2 rakúskych klubov.

Dominika Lacková
Klubový tréner

Licencovaná trénerka, s tenisom začala odmalička, vyrastala po boku brata Lukáša - teraz slovenského reprezentanta, zúčastňovala sa rôznych juniorských turnajov.

Tomáš Valach
Klubový tréner

Bývalý profesionálny hráč aktívne hrajúci od piatich rokov, viacnásobný majster regiónu a Slovenska, odohral niekoľko medzinárodných turnajov kategórie Futures. Od ukončenia športového gymnázia sa venuje trénovaniu nádejných tenistov. Pôsobil vo viacerých kluboch, kde sa venoval od najmenších hráčov po reprezentantov.

Daniel Kuruc
Klubový tréner

Tenis hrával závodne 10 rokov, víťaz turnajov všetkých kategórií, Majster Bratislavy a víťaz medzinárodného turnaja ETA ITF vo Švédsku. Ako tréner už nadobudol 14-ročnú prax z rôznych najznámejších akadémiách na Slovensku, vedie elitných hráčov na okruhu ATP a WTA.

Zuzana Vavrincová
Klubový tréner

Do juniorskej kategórie hrávala tenis aktívne v Piešťanoch, teraz sa o svoje skúsenosti delí s hráčmi našej akadémie.

Frederika Tarajová
Klubový tréner

Stále aktívna hráčka, ktorá sa pravidelne zúčastňuje domácich turnajov a medzinárodných turnajov kategórie ITF.

Katarína Strešňáková
Klubový tréner

Mladá tenistka, momentálne študujúca na univerzite v Oklahome, za ktorú zároveň hrá tenis. V apríli 2015 bola 939. podľa rebríčku WTA najlepšou tenistkou na svete. Svoje skúsenosti počas školských prázdnin odovzdáva ako trénerka v našej akadémii.

Jakub Krbaťa
Klubový tréner

Tenisu sa venoval ako hráč, absolvoval niekoľko turnajov STZ, trénoval pod vedením rôznych licencovaných trénerov. Nadobudnuté skúsenosti momentálne využíva pri práci trénera.

Juraj Bodík
Klubový tréner

Od 12 rokov sa venuje tenisu, ktorý hrá skoro každý deň a vo voľnom čase chodí na rôzne turnaje po Slovensku. Svoje skúsenosti chce odovzdať ďalej, preto sa odhodlal na cestu trénera. Slovensko reprezentuje v Ultimate frisbee a reprezentoval na matematickej Olympiáde v Honkongu.

Peter Dančo
Kondičný tréner

Skúsený kondičný tréner špecializovaný na zvyšovanie výkonnosti hráčov individuálnou aj skupinovou formou, aktívne sa venoval futbalu, kde bol zároveň kapitánom svojho tímu.

Peter Ohrablo
Športový psychológ

Psychiater a psychoterapeut v bratislavskej nemocnici so skúsenosťami s KBT psychoterapiou individuálnou i skupinovou formou v zdravotníckych i sociálnych zariadeniach. Tenis je jeho veľkou vášňou, zároveň je redaktorom portálu TenisovySvet.sk a rekreačným tenistom.

Martina Ďurďáková
Asistent manažér

Majsterka Slovenska v ženskom ľadovom hokeji (2015, HC Petržalka) pôsobí v tíme na pozícii asistentky a pomáha s organizáciou chodu celej akadémie. Veľkým prínosom sú jej skúsenosti zo športu na vrcholovej úrovni.

Daniel Mrva
Manažér a klubový tréner

Svoje manažérske skúsenosti z rôznych projektov momentálne vkladá do rozvoja tenisovej akadémie, zároveň je manažér a redaktor najväčšieho tenisového portálu na Slovensku TenisovySvet.sk a kapitán hokejbalového tímu.

+421 948 475 076 / info@apollotenis.sk
Vezmite raketu a nepremeškajte svoju šancu, tešíme sa na Vás!
Pridaj sa do akadémie
Vyber si svoj program
© SportZoo, s.r.o.