tím

Náš tím je špecializovaný v rôznych úrovniach akadémie, ktorá umožňuje optimálny rozvoj našich hráčov, od ich počiatočnej fázy až po elitnú úroveň. Naša práca je vedená vášňou pre tenis a túžbou poskytnúť našim hráčom čo najlepšie služby v prostredí, kde zažijú tímovú prácu, formovanie pevnej vôle, vytrvalosť a osobnostný športový rast.

Ján Antol
Manažér

Bohaté skúsenosti z predošlých manažérskych pozícií na Slovensku i v zahraničí teraz naplno využíva k zabezpečeniu plynulého chodu akadémie k spokojnosti jej členov. V mladosti hrával hokej, neskôr presedlal na tenis.

František Polyak
Hlavný tréner

Bývalý profesionálny tenista, reprezentant SR vo všetkých kategóriách, 6-násobný Majster Slovenska do 16, 18 rokov a mužov, hráč okruhu ATP (najvyššie 530. miesto) a víťaz 2 turnajov kategórie ITF Futures 10 000 vo dvojhre. Ako tréner pôsobil vo viacerých akadémiách doma i v zahraničí, bol hlavným trénerom 2 rakúskych klubov.

Dominika Lacková
Klubový tréner

Licencovaná trénerka, s tenisom začala odmalička, vyrastala po boku brata Lukáša - teraz slovenského reprezentanta, zúčastňovala sa rôznych juniorských turnajov.

Martin Senaj
Klubový tréner

Tenisu sa venuje odmalička, do juniorskej kategórie bol aktívnym hráčom, cestoval po domácich i zahraničných turnajoch. Neskôr sa rozhodol pre štúdium trénerstva na FTVŠ a svoje bohaté skúsenosti teraz odovzdáva členom akadémie.

+421 948 475 076 / info@apollotenis.sk
Vezmite raketu a nepremeškajte svoju šancu, tešíme sa na Vás!
Pridaj sa do akadémie
Vyber si svoj program
© Apollo Academy, o.z.