Jún 2016

Prvýkrát sa predstavujeme na tímovej súťaži detí do 10 rokov - Detský Davis Cup a Fed Cup. Hneď pri prvej účasti sa chlapcom podarilo postúpiť do regionálneho kola.

Máj 2016

Prvou hráčkou na oficiálnom turnaji STZ reprezentujúcou Apollo Tennis Academy sa stáva Simona Sobotková, pri svojej premiére hneď získava striebornú medailu zo skupiny o útechu.

Január 2016

Úvod roka začal vo veľkom štýle a akadémia má po polroku opäť svojho hlavného trénera, druhého vo svojej krátkej histórii. Stal sa ním bývalý hráč ATP, 6-násobný Majster SR do 16 a do 18 rokov, víťaz 2 turnajov kategórie ITF Futures a bývalý hlavný tréner 2 nemeckých klubov - František Polyak.

December 2015

Partnerom akadémie sa stáva spoločnosť Top4Sport.cz, výhradný distribútor známej značky Nike. Celý tím obliekol do novej uniformy.

December 2015

Uskutočnil sa historicky prvý interný Apollo turnaj pre všetky kategórie (červený, oranžový a zelený level) zároveň. Ceny odovzdával slovenský tenisový reprezentant Lukáš Lacko, s deťmi si ochotne zahral aj niekoľko výmen. V roku 2016 už máme po jeho veľkom úspechu naplánované ďalšie 4 veľké Apollo turnaje.

November 2015

Spúšťame e-shop na našom webe. V ponuke prvá kolekcia Apollo produktov - snapbacky, zimné čapice, peňaženky, vrecúška, potítka, fľašky, tričká.

November 2015

Do obehu prichádzajú Apolláky. Mena našej tenisovej akadémie slúži predovšetkým ako motivácia pre deti, dostávajú ich za splnenie rôznych úloh, výnimočné výkony na tréningoch či ako odmeny na našich turnajoch.

November 2015

Svoje zastúpenie máme prvýkrát aj na Slovak Open, najväčšom mužskom tenisovom turnaji na Slovensku. Zatiaľ v podobe zberačiek.

Október 2015

V aplikácii AcademyApp.net na sledovanie tréningového procesu detí rodičmi, trénermi a vedením pribúda jedinečné hodnotenie každého dieťaťa na základe zručnosti jednotlivých atribútov. Po úvodnom hodnotení sú deti hodnotené na konci každého mesiaca svojim trénerom, rodičia sa tak dozvedia, ako ich dieťa napreduje, ako sa správa a čo mu tréner odporúča.

Október 2015

Rozširujeme sa. Začíname trénovať v tenisovom centre na Trnávke (Vietnamská ulica) a vo Vrakuni (Stavbárska ulica). Tenisový krúžok otvárame na ZŠ Pri Kríži, v Dúbravke.

September 2015

Tréner Daniel Arcos Flores už nie je hlavným trénerom akadémie Apollo. Počas polročnej spolupráce zanechal v akadémii svoj rukopis a svojimi skúsenosťami ju posunul o ďalší krok vpred.

August 2015

Organizujeme prvý denný tenisový prázdninový camp v areáli na Drieňovej, deti, tréneri a rodičia boli aj napriek veľkým horúčavám nadšení.

August 2015

V spolupráci s MČ Devínska Nová Ves a jej starostom, p. Milanom Jamborom, organizujeme sériu tenisových turnajov amatérskych tenistov o titul Majster Devínskej Novej Vsi pod názvom DNV Open 2015. Séria 6 víkendových turnajov je zakončená Finals turnajom pre 8 najlepších hráčov série podľa rebríčka, celkové víťazstvo a pohár starostu si odnáša mladík Patrik Daniš, ktorý vo finále poráža trénera našej akadémie Jakuba Krbaťu.

August 2015

Trénerský tím rozširujú mladí tréneri Jakub Krbaťa a Juraj Bodík.

Máj 2015

Ku klubovým tenisovým trénerom sa pridáva Dominika Lacková, bývalá tenistka a sestra slovenského reprezentanta Lukáša Lacka. V tíme nahrádza trénera Lukáša Jeleníka.

Máj 2015

Spúšťame vlastnú web aplikáciu AcademyApp.net pre rodičov so základnými funkciami - rozpisom tréningov, odhlasovaním z tréningov a generovaním faktúry k pohodlnej platbe za tréningy.

Marec 2015

Hlavným trénerom akadémie sa stáva zahraničný tréner Daniel Arcos Flores z Chile, s bohatými skúsenosťami s vedením akadémie vo Švédsku a individuálnych tenistov na profesionálnom okruhu. Novým partnerom akadémie je japonská značka Yonex.

Január 2015

O tréningy v našej akadémii je čoraz väčší záujem, tenisový krúžok rozširujeme na ZŠ Medzilaboreckú a MŠ Haburskú v Ružinove, okrem toho pribúdajú tréningy v akadémii. Rozširujeme tím o tenisového trénera Lukáša Jeleníka. Začíname trénovať aj na Slovane, Mladej Garde a na Interi.

September 2014

Štartujeme prvú poriadnu tenisovú sezónu s tréningmi v Devínskej, pridáva sa tenisový krúžok pre deti zo ZŠ Drieňová v Ružinove.

Júl 2014

Priestor ranča ponúka ideálne prostredie pre deti, preto sme sa rozhodli usporiadať denný tenisovo-konský tábor každý týždeň počas letných prázdnin.

Apríl 2014

Tenisové kurty sú pripravené na otvorenie, ponúkame ich prenájom a začíname s prvými tenisovými tréningmi pod vedením licencovaného trénera Michala Dočkala. Kurty sú k dispozícii počas letnej sezóny, na zimu sa sťahujeme do neďalekého centra na Lysákovej ulici v Dúbravke.

Marec 2014

Získali sme do prenájmu tenisové kurty na Ranči Ouzkých v bratislavskej Devínskej Novej Vsi. Čaká nás úprava kurtov a zázemia, nadväzujeme spoluopráce s partnermi.

Február 2014

Začíname s prípravou novej tenisovej akadémie v Bratislave.

+421 948 475 076 / info@apollotenis.sk
Vezmite raketu a nepremeškajte svoju šancu, tešíme sa na Vás!
Pridaj sa do akadémie
Vyber si svoj program
© Apollo Academy, o.z.